• Oliwki magnezowe i inne preparaty mineralne

  • Parametry

Witaminy i składniki mineralne odpowiadają za niezwykle ważne procesy życiowe. Aby organizm funkcjonował prawidłowo, należy z pożywieniem dostarczać mu odpowiednie dawki poszczególnych pierwiastków. Niedobory są szkodliwe dla zdrowia i zwykle łatwo je zauważyć poprzez pogorszenie się stanu skóry, zmęczenie, skurcze mięśni i inne uciążliwe objawy. Jednak brak minerałów to nie tylko gorszy wygląd skóry, włosów czy paznokci. Choć te symptomy są widoczne i łatwo je zauważyć, dużo groźniejsze są procesy zachodzące wewnątrz ciała – niewidoczne dla oka. 

Składniki takie jakzwiązki miedzi, potas, wapń czy żelazo są obecne w pożywieniu, jednak szybki i niezdrowy tryb życia, stres oraz nieodpowiednia pielęgnacja ciała przyczyniają się do wysokich niedoborów minerałów, co niekorzystnie wpływa na zdrowie. Dlatego tak ważne jest zadbanie o to, by dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę składników mineralnych.

Oferujemy wody i oliwki do ciała zawierające wszelkie niezbędne dla organizmu człowieka minerały, w tym magnez, bor, jod, potas i wapno. Decydując się na tego rodzaju preparaty, należy pamiętać o tym, by wybierać wyłącznie te produkty, które najlepiej sprawdzą się w przypadku konkretnej osoby.

Oliwki magnezowe

Polecamy wysokiej klasyoliwki magnezowe MagOlie. Są to produkty zawierające 32% najczystszego chlorku magnezu, dlatego doskonale uzupełniają jego braki. Oliwka magnezowa może być stosowana codziennie zarówno profilaktycznie, jak i docelowo. Polecana jest szczególnie osobom mającym problemy skórne. Aplikacja jest łatwa i szybka. Ponadto oliwka magnezowa bardzo szybko się wchłania. Regularne stosowanie oliwki magnezowej zapewnia dostarczenie dawki magnezu, potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W sprzedaży dostępne są zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy oliwek magnezowych MagOlie.

Oliwki magnezowe dostępne w naszej ofercie zawierają dodatkowo drobiny bursztynu bałtyckiego, który wzmacnia ich dobroczynne działanie. Można stosować je samodzielnie, nacierając nimi skórę, ale również dodać do kąpieli czy wykorzystać jako bazę do tworzenia kosmetyków DIY.

Oliwki magnezowe są w pełni bezpieczne i nie powodują alergii, ich stosowanie jest szczególnie polecane osobom, które cierpią na różnego typu problemy skórne. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Alche. Możesz zrobić u nas zakupy hurtowe i detaliczne. Znajdziesz w niej oliwki o różnych pojemnościach i z różnego typu dodatkami oraz wiele innych produktów zawierających niezbędne dla organizmu składniki mineralne.