• Stawiamy na jakość

Pojęcie jakości posiada wiele definicji. Ale podstawową i najbardziej oczywiste jest po prostu spełnienie określonych wymagań czy też oczekiwań. Nie zawsze jest to proste do uchwycenia. A w wielu przypadkach jest odczuciem subiektywnym.

Z tego względu prowadzimy stały monitoring aktualnego statusu przesyłek. Dbamy o to, żeby wszystkie zamówienia realizowane było w najkrótszym możliwym czasie.

Dokonaliśmy auditu naszych dostawców. Zarówno tych, dostarczających nam produkty, jak i firm logistycznych obsługujących naszą firmę. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. 

 

preparaty chcemiczne

 

Jakość oferowanych przez nas preparatów spełnia najwyższe standardy. Współpracujemy z firmami godnymi zaufania i posiadającymi długoletnie doświadczenie w branży chemicznej. Wymagamy od dostawców spełnienia rygorystycznych zasad w kwestii zachowania jakości. Dotyczy to również stosowanych opakowań, które są specjalnie przygotowane do transportu. W większości posiadają certyfikat „UN”, umożliwiający przechowywanie i transport nimi materiałów niebezpiecznych.

Dbamy o to, żeby produkty dostępne w sklepie podlegały stałej kontroli laboratoryjnej. Gwarantuje to zachowanie najbardziej istotnych cech użytkowych. W większości przypadków dołączamy do przesyłek świadectwa jakości potwierdzające badanie laboratoryjne.

 

laboratorium