• DMSO

  • Parametry

Płynny DMSO oraz żele zawierające DMSO stosowane w przypadku różnego rodzaju urazów oraz problemów ze stawami. Łatwe i bezpieczne w aplikacji.

Kości, stawy, mięśnie

 

Żele z DMSO

Żele zawierające dimetylosulfotlenek (DMSO), to produkty farmaceutyczne i kosmetyczne, które wykorzystują DMSO jako składnik aktywny lub nośnik. DMSO to organiczny związek chemiczny, który jest ciekłym rozpuszczalnikiem o wielu właściwościach, w tym zdolności do przenikania przez skórę i błony biologiczne. Dlatego DMSO jest wykorzystywane w różnych preparatach żelowych w celu dostarczenia innych substancji aktywnych w głąb skóry lub tkanek.

 

Zastosowanie żeli z DMSO

Żele z DMSO mogą zawierać leki przeciwbólowe, takie jak niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), aby pomóc w łagodzeniu bólu. DMSO może zwiększać wchłanianie tych substancji przez skórę, co może poprawić ich skuteczność. DMSO może być także stosowane w kosmetykach do pielęgnacji skóry, aby pomóc w przenikaniu innych substancji aktywnych, takich jak witaminy, antyoksydanty lub substancje nawilżające, w głąb skóry. Ponadto żele z DMSO mogą być stosowane w terapii miejscowej do łagodzenia stanów zapalnych, takich jak ból mięśni czy stawów. DMSO może przyspieszać wchłanianie substancji przeciwbólowych.

 

Żele DMSO w naszym asortymencie

Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem — oprócz żeli DMSO mamy preparaty z naftą oczyszczoną i wiele innych środków chemicznych. W kategorii żelów i sprayów z DMSO znajdziesz środki z nanosrebrem, aloesem, wyciągiem z babki lancetowej oraz ultraczyste DMSO oczyszczone z substancji drażniących. Oferujemy preparaty z DMSO w różnych pojemnościach i o różnych stężeniach.  

Zapraszamy do składania zamówień!