• O nas

Drogeria chemiczna ALCHE oferuje najwyższej jakości produkty chemiczne stosowane w laboratoriach, gabinetach lekarskich i weterynaryjnych, przemyśle oraz przez indywidualnych użytkowników. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Dążymy do tego, aby wszystkie nasze produkty były regularnie badane dla zachowania najwyższego standardu jakości. Jeśli jest to możliwe zawsze dostarczamy świadectwo jakości produktu. Transport zamówionych produktów powierzamy godnym zachowania firmom kurierskim. Nasi klienci są na bieżąco informowani o aktualnym statusie zamówienia. Współpracujemy z wieloma firmami oferującymi marki produktów chemii profesjonalnej.

Dr Alcheo to seria nowoczesnych roztworów, przygotowana z myślą o zachowaniu najwyższych standardów jakości. Ich produkcja została oparta na wieloletnim doświadczeniu w sporządzaniu preparatów i roztworów chemicznych.  
Przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych wyrobów, więc prócz laboratorium nadzorującego jakość, posiadamy również zestawy urządzeń i aparatów testujących nowe rozwiązania i formulacje. Produkcja została oparta na surowcach czołowych dostawców z branży chemicznej: VWR, Fluka, Basf czy Merck. Połączenie nowoczesnych rozwiązań z wysoką jakością surowców zapewnia zachowanie stabilności i powtarzalności najważniejszych cech produktów Dr Alcheo. 
Sięgamy po nowatorskie rozwiązania. Aktywnie współpracujemy z najważniejszymi ośrodkami naukowymi na Śląsku. Jesteśmy aktywnym członkiem największego w Polsce klastra nanotechnologicznego NANONET – www.nanonet.pl.  
Ale w swoich poszukiwaniach sięgamy także po tradycyjne i sprawdzone receptury. Z tego względu, często wykorzystujemy na przykład różne ekstrakty i wyciągi ziołowe. Tylko te, pochodzące od sprawdzonych i zaufanych dostawców.  
W założeniu utworzenia marki Dr Alcheo przyświecała nam myśl: Wszystko co najlepsze.

Marka ChemStand oparta jest na zachowaniu najwyższych standardów jakości naszych materiałów odniesienia. Nasze produkty dedykowane są laboratoriom wykorzystującym roztwory służące do miareczkowań, kalibracji i sprawdzania wyposażenia badawczego. Posiadamy do dyspozycji laboratorium specjalizujące się w instrumentalnych metodach kontroli jakości.

Marka Iontes oparta jest na zachowaniu najwyższych standardów jakości materiałów chemicznych. Nasze produkty dedykowane są profesjonalistom korzystającym w swojej pracy ze sprawdzonych i godnych zaufania preparatów chemicznych. Iontes specjalizuje się w wytwarzaniu ferromagnetyków, ferrofluidów oraz past magnetycznych.

CHEMO Foto to marka profesjonalnych preparatów przeznaczonych do stosowania z materiałami światłoczułymi. Posiadamy nowoczesne i wydajne wyposażenie, umożliwiające nam ciągłe doskonalenie tradycyjnych receptur powszechnie (i z powodzeniem) stosowanych w fotografii.  Preparaty CHEMO Foto do obróbki materiałów światłoczułych należą do wysokiej jakości chemii stosowanej w ciemniach fotograficznych.  

 

Zoke Sp. z o.o. istnieje praktycznie od 2012 roku, kontynuując wcześniejszą działalność firmy ZOKE. Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach przy ulicy Kościuszki 227. Jest to miejsce posiadające dogodny dojazd będąc w bezpośrednim sąsiedztwie trasy krajowej 81 w kierunku na Skoczów.