• O nas

Drogeria chemiczna ALCHE oferuje najwyższej jakości produkty chemiczne stosowane w laboratoriach, gabinetach lekarskich i weterynaryjnych, przemyśle oraz przez indywidualnych użytkowników. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Dążymy do tego, aby wszystkie nasze produkty były regularnie badane dla zachowania najwyższego standardu jakości. Jeśli jest to możliwe zawsze dostarczamy świadectwo jakości produktu. Transport zamówionych produktów powierzamy godnym zachowania firmom kurierskim. Nasi klienci są na bieżąco informowani o aktualnym statusie zamówienia. Współpracujemy z wieloma firmami oferującymi marki produktów chemii profesjonalnej.

 

CHEMO to marka profesjonalnych preparatów chemicznych. Ich produkcja została oparta na wieloletnim doświadczeniu w sporządzaniu roztworów chemicznych.  
CHEMO przywiązuje ogromną wagę do jakości wyrobów, więc oprócz laboratorium nadzorującego jakość produktów, posiada również zestaw urządzeń testujących nowe rozwiązania i formulacje preparatów. Produkcja została oparta na surowcach czołowych dostawców z branży chemicznej: Geyer, Fluka, Basf czy Merck. Korzystając z bogatego zaplecza technologicznego CHEMO oferuje szeroką gamę roztworów i preparatów chemicznych. Proces ten gwarantuje zachowanie stabilności i powtarzalności najważniejszych cech produktów.

 

Marka ChemStand oparta jest na zachowaniu najwyższych standardów jakości naszych materiałów odniesienia. Nasze produkty dedykowane są laboratoriom wykorzystującym roztwory służące do miareczkowań, kalibracji i sprawdzania wyposażenia badawczego. Posiadamy do dyspozycji laboratorium specjalizujące się w instrumentalnych metodach kontroli jakości.

Marka Iontes oparta jest na zachowaniu najwyższych standardów jakości materiałów chemicznych. Nasze produkty dedykowane są profesjonalistom korzystającym w swojej pracy ze sprawdzonych i godnych zaufania preparatów chemicznych. Iontes specjalizuje się w wytwarzaniu ferromagnetyków, ferrofluidów oraz past magnetycznych.

CHEMO Foto to marka profesjonalnych preparatów przeznaczonych do stosowania z materiałami światłoczułymi. Posiadamy nowoczesne i wydajne wyposażenie, umożliwiające nam ciągłe doskonalenie tradycyjnych receptur powszechnie (i z powodzeniem) stosowanych w fotografii.  Preparaty CHEMO Foto do obróbki materiałów światłoczułych należą do wysokiej jakości chemii stosowanej w ciemniach fotograficznych.  

 

Zoke Sp. z o.o. istnieje praktycznie od 2012 roku, kontynuując wcześniejszą działalność firmy ZOKE. Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach przy ulicy Kościuszki 227. Jest to miejsce posiadające dogodny dojazd będąc w bezpośrednim sąsiedztwie trasy krajowej 81 w kierunku na Skoczów.