• Oliwki magnezowe MagOlie

Magnez jest nazywany pierwiastkiem życia, ponieważ uczestniczy w 300 procesach biochemicznych organizmu. Decyduje o prawidłowej pracy układu odpornościowego i nerwowo-mięśniowego, bierze udział w budowie kości i zębów, zmniejsza ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego, niedokrwiennej choroby serca, arytmii, astmy i cukrzycy typu 2. Jego niedobór może naprawdę utrudniać życie, powodując zawroty głowy, stany lękowe, drażliwość, bezsenność i depresję. 

Preparat określany potocznie jako olejek magnezowy, tworzy na skórze jedwabiście miękką warstwę, jednak tak naprawdę nie zawiera żadnego oleju. Z chemicznego punktu widzenia jest nasyconym roztworem chlorku magnezu – heksahydrat i ważny składnik wody morskiej.  

Magnez odgrywa ogromną rolę dla układu trawiennego, oddechowego, limfatycznego, nerwowego i krwionośnego. Bezpośrednio wpływa na słuch, wzrok, funkcjonowanie serca i wielu innych. Żadna komórka nie jest w stanie wytwarzać własnych kopii bez jego udziału. Dlatego tak ważna jest jego suplementacja przez cały rok. 

  • Parametry

Najlepsza suplementacja magnezu