• Preparat do dezynfekcji Red'Ox Ag6. 5000 ml

Symbol: AV-143L

Preparat do dezynfekcji i zamgławiania Red'Ox Ag6. 5000 ml Preparat do dezynfekcji oparty na działaniu nadtlenku wodoru oraz srebra koloidalnego.

54.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Paczkomaty InPost Pobranie 18
Kurier InPost 18
Kurier InPost (Pobranie) 19
Kurier DPD 19
Kurier DPD Pobranie 22
Poczta Polska - Pocztex 24
Wysyłka kurierska do Szwecji 120
Dostępność Duża dostępność
Waga 5.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 690 797 388

Zostaw telefon

Preparat do dezynfekcji i zamgławiania Red'Ox Ag6

Pojemność: 5000 ml. Wodny roztwór środka dezynfekującego, posiadający szerokie zastosowanie w przemyśle, gabinetach oraz technice.

Do zamgławiania przestrzeni. Preparat stosowany do dezynfekcji powierzchni, wykorzystującej efekt oddziaływania tlenu na drobnoustroje. Dodatkowo odświeżania oraz wspomaga walkę z bakteriami, wirusami i grzybami. Może być również stosowany w kosmetologii. Obecność srebra koloidalnego dodatkowo wzmacnia działanie bakteriobójcze. Skład preparatu: 94% woda dejonizowana, 6% nadtlenek wodoru, poniżej 0,01% kwasu ortofosforowego (stabilizator), 20 ppm srebra koloidalnego.

Preparat stosować wprost na oczyszczane i zabezpieczone powierzchnie. W razie konieczności zabieg należy powtarzać. Można stosować w zamgławiaczach. Podczas wykorzystywania w zamgławiaczach, stosować się do instrukcji producenta. Opakowanie: Chemoodporny kanister HDPE zabezpieczona hologramem, chroniącym przed nieuprawnionym otwarciem. Posiada atest UN. Produkt badany laboratoryjnie. Produkowany pod stałym nadzorem laboratorium badawczego. Zabezpieczony plombą z hologramem. Preparat należy przechowywać z dala od źródeł ciepła, w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed dziećmi.  

Karta charakterystyki PDF Document

Karta produktu PDF Document