• Preparat do dezynfekcji Red'Ox Ag6. 5000 ml. Z gliceryną.

Symbol: AV-143LG

Preparat do dezynfekcji i zamgławiania Red'Ox Ag6. 5000 ml. Z glceryną. Preparat do dezynfekcji oparty na działaniu nadtlenku wodoru oraz srebra koloidalnego.

55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Paczkomaty InPost Pobranie 18
Kurier InPost 18
Kurier InPost (Pobranie) 19
Kurier DPD 19
Kurier DPD Pobranie 22
Poczta Polska - Pocztex 24
Wysyłka kurierska do Szwecji 120
Dostępność Duża dostępność
Waga 5.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 690 797 388

Zostaw telefon

Preparat do dezynfekcji i zamgławiania Red'Ox Ag6 z gliceryną.

Pojemność: 5000 ml. Wodny roztwór środka dezynfekującego, posiadający szerokie zastosowanie w przemyśle, gabinetach oraz technice. Dodatek gliceryny ułatwia obserwację chmury zamgławiającej. Pozwala to precyzyjnie kierować pracą zamgławiacza.

Do zamgławiania przestrzeni. Preparat stosowany do dezynfekcji powierzchni, wykorzystującej efekt oddziaływania tlenu na drobnoustroje. Dodatkowo odświeżania oraz wspomaga walkę z bakteriami, wirusami i grzybami. Może być również stosowany w kosmetologii. Obecność srebra koloidalnego dodatkowo wzmacnia działanie bakteriobójcze. Skład preparatu: 94% woda dejonizowana, 6% nadtlenek wodoru, poniżej 0,01% kwasu ortofosforowego (stabilizator), 20 ppm srebra koloidalnego.

Preparat stosować wprost na oczyszczane i zabezpieczone powierzchnie. W razie konieczności zabieg należy powtarzać. Można stosować w zamgławiaczach. Podczas wykorzystywania w zamgławiaczach, stosować się do instrukcji producenta. Opakowanie: Chemoodporny kanister HDPE zabezpieczona hologramem, chroniącym przed nieuprawnionym otwarciem. Posiada atest UN. Produkt badany laboratoryjnie. Produkowany pod stałym nadzorem laboratorium badawczego. Zabezpieczony plombą z hologramem. Preparat należy przechowywać z dala od źródeł ciepła, w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed dziećmi.  

Karta charakterystyki PDF Document

Karta produktu PDF Document